День українського козацтва    14 жовтня українці святкують одразу три свята.
          Перше – Свято Покрови Божої Матері.
 Друге – День українського козацтва,
 Третє свято, дуже молоде – День захисника України.
 Усі ці свята дуже     взаємопов’язані й виникали послідовно. 


  Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!


13 жовтня учні відвідали районну бібліотеку де пройшов захід для учнів 5 – х класів, присвячений Дню українського козацтва. Свято відбулося під девізом: «Козацькому роду нема переводу!» . Учням була продемонстрована презентація , з якої  можна було дізнатися про козацьку Січ, познайомитися із справжніми гетьманами, побувати в Царгороді, побачити справжню битву козаків з поневолювачами. Учні підготували виступи про традиції українського козацтва , його боротьбу за свободу та незалежність.
 Також клас був поділен на дві команди і пройшли змагання у вигляді гри. Під час гри учні дізнались про атрибути козацтва, про життя справжніх козаків, адже корені нашої духовності беруть свій початок саме з козацької Січі.
Учні виявили високий рівень підготовки до свята. Захід мав на меті виховання патріотизму, поваги до традицій українського народу. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий